Volejte zdarma naši zelenou linku
800 010 111

Navigace

Vedení účetnictví

Vaše online účetní oddělení

Zjednodušte si podnikání a účtujete v cloudu se společností iÚčto

Hledáte řešení účetnictví a daňové evidence pro vaši firmu? iÚčto je online účetní aplikace, která nabízí plnohodnotné účetnictví a je dostupná přímo ve webovém prohlížeči na jakémkoli zařízení.

iÚčto je přehledná a jednoduchá aplikace, ušetří vám čas a máte kontrolu nad svým podnikáním díky přehlednému dashboardu, který si nastavíte tak, aby co nejlépe odpovídal vašim potřebám.

Elektronická podání (EPO) pro státní správu vyřešíte v iÚčtu rychle a jednoduše. Vygenerovaný XML soubor pak pouze nahrajete a odešlete správci daně.

V iÚčtu spravujete veškerou fakturaci, svým zákazníkům odesíláte faktury rovnou z aplikace a máte kontrolu nad jejich přečtením ze strany zákazníka. Došlé doklady můžete jednoduše nahrát v různých formátech, které systém umí automaticky načíst a zpracovat.

Máte přehled o skladových zásobách a pokud provozujete například e-shop, můžete jej s iÚčtem propojit a využít funkce automatického odesílání faktur a párování s vaší bankou.

V aplikaci si své účetnictví můžete spravovat sami, nebo poskytnete přístup své účetní a dalším spolupracovníkům. Nabízíme také účetní služby. Přidělíme vám vlastní účetní z našeho týmu, která bude mít kompletní přehled o agendě vaší firmy a vždy vám pomůže. Naše účetní služby nabízíme výhradně pro uživatele iÚčta.

Pro zákazníky ZALOŽENÍ FIRMY ONLINE nabízíme 2 měsíce používání aplikace iÚčto zdarma při výběru ročního tarifu. Zaregistrujte se nyní a s nastavením zkušebního období zdarma vám pomůže naše kolegyně Kamila Říhová na telefonním čísle +420 778 442 730.

 


Potřebujete více informací? Máte nějakou otázku?

Podívejte se na odpovědi na často kladené dotazy, nebo nám rovnou
zavolejte na naši bezplatnou linku.

Často kladené dotazy 800 010 111