Volejte zdarma naši zelenou linku
800 010 111

Navigace

Virtuální sídlo firmy v Praze

Využívejte výhod, které skýtá sídlo společnosti v Praze

Jak si založit sídlo firmy v Praze přes naši společnost?

S Vašim požadavkem nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře nebo využijte naší bezplatné telefonní linky 800 010 111.

Co zahrnuje poskytnutí sídla pro obchodní společnost?

  • poskytnutí korespondenční adresy a s tím spojenou úschovu pošty a její přeposílání
  • řádné označení obchodní společnosti včetně jejího identifikačního čísla na budově v souladu s požadavky stanovenými živnostenským zákonem
  • možnost krátkodobého pronájmu zasedací místnosti (až pro 8 osob) k obchodnímu jednání nebo komunikaci s úřady (200 Kč za hodinu)
  • možnost osobního vyzvedávání dopisů doručených na adresu sídla (po předchozí domluvě)
  • Sídlo poskytujeme v budově na adrese Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha 5.

Proč umístit sídlo firmy do Prahy

  • Nemusíte platit za pronájem kanceláře. Podnikat můžete klidně z domu, bez starosti o svoje soukromí a majetek. V rámci poskytnutí sídla navíc nabízíme krátkodobý pronájem zasedací místností (pro max. 8 osob) k obchodnímu jednání nebo kumunikaci s úřady. Kancelář tak využijete jen tehdy, když ji budete opravdu potřebovat.
  • Veškerou poštu, která bude doručena na adresu sídla Vaší firmy, Vám budeme přeposílat.

Jakým způsobem je vyřešen příjem dopisů doručených na adresu sídla?

Téměř všechny společnosti sídlící v budově mají k dispozici společnou poštovní schránku. V rámci poskytnutí sídla zajišťujeme také příjem doporučených dopisů a zásilek. Pokud doporučený dopis osobně nepřevezmeme, necháme jej přeposlat na doručovací adresu stanovenou objednatelem. V rámci poskytnutí virtuálního sídla tak získáte nejen jistotu včasného přeposílání obyčejných zásilek, ale také všech doporučených dopisů doručených na adresu sídla.

Poštu přeposíláme jedenkrát týdně, jednou za 14 dní, jednou měsíčně nebo jednorázově.

Kromě pravidelného nebo jednorázového přeposílání pošty je možné i osobní vyzvedávání doručené korespondence. Osobní vyzvednutí pošty je zdarma. Poštu si můžete vyzvednout v kterýkoliv pracovní den vždy po předchozí telefonické domluvě.

Mohu umístit sídlo firmy do Prahy, když své podnikání provozuji v jiném městě?

Umístění sídla firmy do našeho administrativního centra v Praze je v souladu s platnou právní úpravou. V rámci služby poskytnutí sídla zajišťujeme pro naše klienty přeposílání veškeré korespondence doručené na adresu sídla a to včetně doporučených dopisů. V budově, kde sídlo poskytujeme, je k dispozici ke krátkodobému pronájmu zasedací místnost. V České republice je poměrně mnoho firem, které mají své oficiální administrativní sídlo na jiném místě než provozovnu.

Postup umístění sídla firmy do Prahy, pokud máte již založenou společnost sídlící v jiném městě

V tomto případě nepostačuje pro provedení změny zápisu v obchodním rejstříku dodat souhlas s umístěním sídla, ale je nutné nechat vyhotovit zápis z jednání valné hromady sepsaný formou notářského zápisu, ze kterého bude plynout, že se valná hromada společnosti usnesla na změně adresy sídla. Osvědčení rozhodnutí valné hromady notářem můžeme zajistit přímo v budově našeho sídla, možné je i vyřízení na dálku bez nutnosti osobní schůzky za předpokladu, že nám udělíte plnou moc k zastupování před notářem a k hlasování a rozhodování na valné hromadě. Za notářský zápis osvědčující rozhodnutí valné hromady je třeba zaplatit poplatek, jehož základ činí dle notářského tarifu 4000 Kč.

 


Potřebujete více informací? Máte nějakou otázku?

Podívejte se na odpovědi na často kladené dotazy, nebo nám rovnou
zavolejte na naši bezplatnou linku.

Často kladené dotazy 800 010 111