Volejte zdarma naši zelenou linku
800 010 111

Navigace

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas je udělován dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (tzv. „obecné nařízení o ochraně osobních údajů“).

Uděluji tímto souhlas obchodní společnosti Carolina investment s.r.o., IČ: 02678896, jakožto provozovateli webového portálu https://www.zalozenifirmyonline.cz a správci osobních údajů, s tím, aby zpracovávala (zejména prostřednictvím shromažďování, používání a uchovávání) moje osobní údaje, a to za účelem přijímání mých sdělení v rámci elektronické podatelny správce údajů, tj. prostřednictvím formuláře dostupného na internetových stránkách správce.

Osobní údaje, které budou na základě tohoto souhlasu zpracovávány, zahrnují jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu. V případě vyplnění online formuláře k založení s.r.o. nebo ke koupi ready made společnosti budou zpracovány navíc data narození společníků a jednatelů a adresy jejich trvalého bydliště. Uvedené osobní údaje budou zpracovávány nejdéle do odvolání souhlasu.

Tento souhlas uděluji dobrovolně a jsem si vědom toho, že ho mohu kdykoliv odvolat, a to stejným způsobem, kterým jsem jej udělil. Souhlas lze odvolat prostřednictvím e-mailové zprávy zaslané na e-mailovou adresu zalozenifirmyonline@email.cz či dopisem zaslaným na adresu Carolina investment s.r.o., Zbraslavská 12/11, 159 00 Praha 5.

Obchodní společnost Carolina investment s.r.o. provozující webový portál https://www.zalozenifirmyonline.cz/ se zavazuje použít osobní údaje uživatelů výhradně jen pro založení nové obchodní společnosti nebo související služby objednané uživatelem. Po vyřízení objednávky nebude obchodní společnost Carolina investment s.r.o. s osobními údaji uživatelů nakládat ani je uchovávat.


Potřebujete více informací? Máte nějakou otázku?

Podívejte se na odpovědi na často kladené dotazy, nebo nám rovnou
zavolejte na naši bezplatnou linku.

Často kladené dotazy 800 010 111